Direk Net Logo

Hakkımızda

Direk Net 2009 yılından beri müşterileri ihtiyaçlarına yönelik Internet Hizmetleri , Bilgisayar Yazılımı Ürünleri, Linux Temelli Anahtar Teslim Sistem Çözümleri konularında sürekli geliştirerek kalite standardını yükseltmiştir.

Direk Net 2009 yılından beri müşterileri ihtiyaçlarına yönelik Internet Hizmetleri , Bilgisayar Yazılımı Ürünleri , Linux Temelli Anahtar Teslim Sistem Çözümleri konularında sürekli geliştirerek kalite standardını yükseltmiştir.

Direk Net Müşterilerine WEB Projelerinde Ekonomik ve İşlevsel Çözümler Sunar.

2009 yılı başlarında verdiği hizmetler konusunda daha profesyonel bir yapıya kavuşmak amacı ile sahibi olduğumuz 2 firmanın müşteri pörtföyleri ve sunucularını Direk Net çatısı altında toplayarak DİREK NET sadece Domain Kayıt, Webhosting, Kiralık Sunucu, Sunucu Yönetimi, E-Ticare çözümleri ve Danışmanlık konularında faaliyet göstermeye başlamıştır.

DİREK NET bu hizmetleri amaçladığı şekilde üretebilmek için insana , teknik alt yapıya ve sosyal sermayesine yatırım yaparak hizmetlerini sürekli geliştirmektedir.

2010 yılından itibaren DİREKNET tüm varolan ve yeni müşterilerinin direk.net.tr web sitesi üzerinden gerçek zamanlı olarak verilecek Domain kayıt ve Webhosting hizmetlerinden faydalanabilmesi için gerekli altyapı çalışmalarını tamamlamıştır.

İNTERNET PROJELERİNİZ İÇİN DİREKNET

DİREKNET günümüz bilgi toplumunun vazgeçilmez bir parçası olan Internet dünyasından ülkemiz girişimcilerinin doğru şekilde faydalandırılması için ekonomik , gereksiz maliyetlerden arındırılmış ve işlevsel alt yapı hizmetlerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Amaç, işlevsiz ve sonu gelmeyen WEB Site projelerinden çok firmalara prestij sağlayan , kullanılabilir , geri dönüşü yüksek WEB sitelerini kazandırmak, sonrasında da sorunsuz kullanmalarını sağlamaktır.

DİREKNET Son Kullanıcılara WEB Projelerinde Ekonomik ve İşlevsel Çözümler Sunar.

Datacenter Hizmetleri
İşletmeler ve özellikle de KOBİ’ ler için tanıtımda oldukça önemli Internet projeleri için DİREKNET müşterilerine;
Var Olan WEB sitelerinin 7/24 sorunsuz yayını,
Alan adı tescili ve izlemesi,
Internet üzerinde veri tabanı uygulamaları,
E-Ticaret projeleri,
Kişisel WEB projeleri,
Internet konusunda teknik danışmanlık, konularında projelendirilmiş hizmetler sunmaktadır.

DİREKNET Bu Hizmetlerinde;
Müşterilerin ihtiyacını esnek hizmet prensipleriyle karşılamayı,
Ürettiği projelerin müşterilerin ihtiyaç ve isteklerinin yanı sıra müşterilerinin yararına tüm bileşenleri içermesini,
Yeni teknolojiler ile ilgili müşterilerini bilgilendirmeyi ve müşterilerini yeni teknolojilerden yararlandırmayı,
Projelerin yürütülmesinde kullanım kolaylığı ve sürdürülebilir projeler için gerekli teknik desteği kesintisiz sağlamayı, ilke edinmektedir.
DİREKNETMüşterileri bilirler ki : WEB siteleri
İşletmelerini tanıtmak için gerekli-yeterli bileşenleri içeren,
Ziyaretçilerin 7/24 erişebildikleri,
Yurtdışı erişim problemlerininden uzak hızlı ve güvenli,

DİREKNET tarafından sürekli kontrol edilen ve desteklenen niteliktedir.

Geçici değil kalıcı olmak , günü kurtarmak değil geleceği düşünmek DİREKNET'in en önem verdiği prensiplerinden biri olmuştur. DİREKNET'in verdiği hizmetlerden memnun kalan ve DİREKNET'i tavsiye eden her iş ortağımız bizim en dürüst referansımız olmuştur ve olacaktır. Kendimize duyduğumuz güven ile 21. yüzyılda Türkiye’de bilgi teknolojileri hak ettiği yere gelirken her geçen gün kadromuzu ve sunduğumuz çözüm portföyümüzü genişleterek bizimde önemli katkılarımız olacağına inanıyoruz.

Verdiği hizmetler konusunda ciddi ve bilinçli , Internet konusunda bilgili ve tecrübeli bir firma ile çalışmak isteyen tüm sektörlerdeki firma ve son kullanıcıları çözüm sunmak üzere bekliyoruz.

Powered by WHMCompleteSolution